Nechtíka Extrakt Lutein

Nechtíka extrakt luteín je druh tuku-rozpustný vitamín z okvetného lístka Nechtíka. Je nevyhnutnou zložkou pre zdravie očí.

Podrobnosti o produkte

Zavedenie

Nechtíka extrakt luteín je druh tuku-rozpustný vitamín. Jeho absorpčné spektrum obsahuje v blízkosti modrofialového svetla, ktoré môže pomôcť sietnici oka odolávať ultrafialovému žiareniu. Pre oči, luteín je dôležitý antioxidant. Doplnenie veľkého množstva luteínu do ľudského tela môže pomôcť udržať pretrvávanie zraku, zlepšiť vizuálnu dobu odozvy.


marigold farmmarigold lutein

Charakter produktu

Anglický názov:

Výťažok z nechtíka Luteín

Latinský názov:

Tagetes erecta L

Modulárny

C40H56O2

Účinné látky:

lentinan

Použitá časť:

Luteín

Vzhľad

organge prášok.

Zápach:

Charakteristické

Špecifikácie:

5%-98%

Skúšobná metóda:

Hplc

Rozpustnosť

Nie rozpustný vo vode


Farbivo

nechtíka extrakt luteín je široko používaný pri spracovaní korenia, tabaku, koláče, cukríky a rôzne krmivá. V Číne, luteín bol široko používaný ako farbivo.

Antioxidačnéition

Voľné radikály kyslíka v ľudskom tele sú dôležitou príčinou mnohých chorôb súvisiacich s vekom. Luteín má silnú antioxidačnú kapacitu, ktorá môže inhibovať aktivitu voľných radikálov kyslíka a zabrániť poškodeniu voľných kyslíkových radikálov normálnym bunkám.

Protirakovinovými

Luteín má jedinečný biologický účinok pri inhibícii rastu nádoru a jeho mechanizmus zahŕňa najmä antioxidačnú aktivitu, inhibíciu angiogenézy nádoru a proliferáciu buniek.

Oddialiť účinok skorej arteriosklerózy

Najnovšie výsledky výskumu zistili [6], že luteín môže spomaliť vývoj skorej arteriosklerózy. Prostredníctvom pokusov na zvieratách sa zistilo, že miešanie luteínu a krmiva myší spolu, a kŕmenie je, výskyt arteriálnej trombózy bola nižšia ako u tých, ktorí nemali krmivo luteín.

Prevencia cukrovky

Luteín sa môže používať ako účinný adjuvans na posilnenie funkcie inzulínu na zníženie hladiny cukru v krvi. Preto konzumácia potravín, ako je ovocie a zelenina bohatá na luteín, môže znížiť riziko cukrovky.

 

Kto potrebujeextrakt z nechtíkaLuteín?

Podľa rôznych funkcií nechtíka extrakt luteín, môžeme zoznam nasledujúcich vhodných ľudí. Mali by ste tiež venovať pozornosť primeranému množstvu luteínu a jesť ho s inými živinami.

1. Konkrétny personál: potreba pracovať na poludnie slnka (športovci, piloti, strážcovia, dopravná polícia)

2. Ľudia trpiaci očnými ochoreniami: ľudia s šedým zákalom, glaukómom, presbyopiou, amblyopiou, strabizmom a astigmatizmom, pravidelná a kvantitatívna konzumácia luteínu môže zmierniť účinok.

3. Pracovníci úradu: pracovníci, ktorí často používajú počítače alebo zízajú na televízne obrazovky, davy ľudí, ktorí často zostávajú hore neskoro alebo v noci pracovníkov.

4. Pacienti trpiaci inými ochoreniami: kardiovaskulárne ochorenia, ochorenie obličiek, bielkoviny moču, cukrovka.

 


Hot Tags: nechtíka extrakt luteín, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť, lacné, nízka cena, organické, čisté prírodné, Vysoká kvalita, GMP certifikované, Kóšer certifikované, ISO certifikované, 100% prírodné, továreň dodávky, predaj za tepla
Vyšetrovanie

You Might Also Like