Lentinan

Lentinan (LNT) je účinná účinná látka extrahovaná z plodov vysoko kvalitných lentinus edodes. Je hlavnou účinnou zložkou lentinus edodes a potenciátorom obrany hostiteľa (HDP).

Podrobnosti o produkte

Lentinan (LNT) je účinná účinná látka extrahovaná z plodov vysoko kvalitných lentinus edodes. Je hlavnou účinnou zložkou lentinus edodes a potenciátorom obrany hostiteľa (HDP). Klinické a farmakologické štúdie preukázali, že má funkcie antivírusové, protinádorové, reguluje imunitné funkcie a stimuluje tvorbu interferónu.


Je to druh makromolekulového glukánu s protirakovinovým účinkom extrahovaný z entity lentinus edodes. Jeho polysacharidovou časťou je hlavne manóza a sú to glukóza, galaktóza, kamenný cukor, xylóza, arabinóza atď. Reťazec je zložený z 18 aminokyselín, ako je kyselina asparágová, histidín, serín a kyselina glutámová. 31 g lentinanu sa dá extrahovať z 200 kg čerstvej huby shitake.


LentinanLentinan modular format

Je rozpustný v organických rozpúšťadlách, ako je etanol, acetón, etylacetát, éter, a jeho vodný roztok je priehľadný a viskózny.

Anglické meno:

lentinan

Latinský názov:

Lentinus edodes (Berk.) Sing

Aktívne zložky:

lentinan

Použitá časť:

plodnica

Vzhľad

biely prášok.

Zápach:

charakteristický

Špecifikácia:

98%

Testovacia metóda:

HPLC


Mechanizmus pôsobenia

Lentinan nemá žiadny imunitný podporujúci účinok na normálne telo, ale môže zlepšiť imunitnú odpoveď tela po prenesení nádoru alebo infekcii. Prípravok nemá priamy protirakovinový účinok na zvieracom skríningovom teste in vivo, ale zjavne podporuje transformáciu kultúry lymfocytov in vitro.

Funkčné ošetrenie:

neoperovateľný alebo opakujúci sa karcinóm žalúdka, rakovina pečene, rakovina močového mechúra, môže použitie tohto produktu zmierniť príznaky, zlepšiť imunitné funkcie pacienta a napraviť nerovnováhu stopových prvkov


VICTAR je jedným z popredných čínskych farmaceutických a lekárskych výrobcov a dodávateľov s profesionálnou továrňou, sme schopní ponúknuť vám čisto prírodný, 100% prírodný, organický, GMP certifikovaný, Kosher certifikovaný a ISO certifikovaný lentinan s nízkou cenou aj vysokou kvalitou . Vitajte u nás na nákup lacného, ​​horúceho predaja a dodávok produktov z výroby.
Hot Tags: lentinan, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť, lacné, nízka cena, organické, čisto prírodné, vysoká kvalita, certifikované GMP, certifikované Kosher, ISO certifikované, 100% prírodné, továrenské dodávky, horúci predaj
Vyšetrovanie

You Might Also Like